Napíšte nám Volajte +421 902 711 171
Volajte +421 902 711 171
Napíšte nám Volajte +421 902 711 171
Volajte +421 902 711 171

Kozmetika

Vitamíny na pleť Monoderma E5

monodermae5 smČistý vitamín E 5 % (Tokoferol). Vitamín E je prírodnou ochranou Vašej pokožky proti voľným radikálom a podporuje aktivitu antioxidačného systému.

Pôsobí účinne na stresovanú pleť, na pleť s erytémom, suchú až veľmi suchú pleť. Súčasné štúdie taktiež preukázali, že vitamín E je veľmi účinný pri redukcii zápalu, podráždenia pokožky a taktiež zmierňuje proces starnutia pokožky.

Cena: 16 EUR

 

Vitamíny na pleť Monoderma C10

monodermac10 smČistý vitamín C 10 % (Kyselina L-askorbová).Hlavnými výhodami vitamínu C v oblasti estetickej dermatológie je jeho schopnosť zvýšiť produkciu kolagénu a elastínu v koži, pričom ide o látky, ktoré udržiavajú mladý vzhľad pokožky.

Okrem toho redukuje melanín nachádzajúci sa v koži a tak napomáha odstráneniu hyperpigmentácie (nadmernej pigmentácie) pokožky.

Cena: 18EUR

 

Vitamíny na pleť Monoderma A15

monodermaa15 smPredstavujeme najúčinnejšiu formu vitamínu A. Pomáha pri regenerácii kožných buniek a stimuluje syntézu kolagénu, ktorý je dôležitý pre udržanie zdravo a mlado vyzerajúcej pokožky.

Navyše redukuje jemné vrásky. Vitamín A čistí póry a normalizuje aktivitu mazových žliazok, čím pôsobí efektívne proti akné.
V neposlednom rade je prínosom pre ľudí trpiacich seboroidnou dermatitídou (prejavom je začervenanie, svrbenie a odlupovanie kože).

Cena: 18 EUR

 

Krém proti vráskam Dermaheal Cosmeceutical

dermaheal sm2Zabudnite na botulotoxín! Máme pre Vás krém, ktorý dokáže urobiť s Vašou pleťou zázraky.

Rastové faktory a peptidy produkujú nové kožné bunky a zvládnu efektívne omladiť pokožku. Krém proti vráskam aký ste vždy chceli.

Cena: 77 EUR

 

Sérum proti vráskam Dermaheal cosmeceutical

dermaheal smOmlaďte svoju pleť novou radou Dermaheal. Toto sérum vašu pokožku hydratuje, oživí a vďaka komplexu rastových faktorov a biomimetických peptidov výborne vyhladí vrásky.

Dokáže tiež zjednotiť tón vašej pleti.

Cena: 77 EUR