Napíšte nám Volajte +421 902 711 171
Volajte +421 902 711 171
Napíšte nám Volajte +421 902 711 171
Volajte +421 902 711 171

Podmienky používania webu

Podmienky používania webu

Ďakujeme vám za využívanie služieb tejto webovej lokality. Služby poskytuje spoločnosť

aveclinic s. r. o., so sídlom Rovniankova 12, Bratislava 851 02, IČO: 47 227 133, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 90475/B.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Klient souhlasí so spracovaním osobných údajov poskytnutých spoločnosti aveclinic s. r. o., so sídlom Rovniankova 12, Bratislava 851 02, IČO: 47 227 133, zapísanej v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 90475/B, a to v rozsahu potrebnom na poskytovanie služieb na webových portáloch prevádzkovaných touto spoločnosťou a v súlade so zásadami súkromia. Tento súhlas sa udeľuje na dobu neurčitú.

Klient ďalej súhlasí v súlade s § 3 ods. 7 a 8 zákona č. 147/2001 Z. z. o reklame a o zmene a doplnení niektorých zákonov, a v súlade s § 65 zákona č. 610/2003 Z. z. o elektronických komunikáciách v znení neskorších predpisov, so zasielaním obchodných oznámení všetkými elektronickými prostriedkami. Klient si je vedomý toho, že svoj súhlas so zasielaním obchodných oznámení a elektronickej pošty na účely priameho marketingu môže kedykoľvek odvolať, a to e-mailom na adrese ​Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript..

Klient si je plne vedomý zverejnenia a súhlasí so zverejnením svojich osobných údajov v súvislosti s publikovanými príspevkami v diskusii a v poradni.

Používanie služieb Google

Na vyhodnocovanie návštevnosti portálu používame službu Google Analytics, ktorá zhromažďuje anonymné údaje o správaní používateľov portálu. Podrobné podmienky používania služby Google Analytics sú dostupné na stránke ​http://www.google.sk/analytics/terms/sk.html.

Na online inzerciu používame remarketing v službe Google AdWords?. Dodávatelia tretích strán vrátane spoločnosti Google zobrazujú naše reklamy na rôznych webových stránkach. Poskytovateľ služieb a ďalší dodávatelia spoločne využívajú súbory cookie prvej strany a súbory cookie tretích strán na šírenie informácií, na optimalizáciu a zobrazovanie reklám na základe predchádzajúcich návštev portálu a na vytváranie prehľadov o tom, ako zobrazenia reklám, iné spôsoby využívania reklamných služieb a interakcia s týmito zobrazeniami reklám a reklamnými službami súvisia s návštevami portálu. Podrobné podmienky používania služby Google AdWords? sú dostupné na stránke ​https://adwords.google.com/select/tsandcsfinder?country=SK.

Ďalšie

Prijatím týchto zmluvných podmienok vyjadrujete svoj súhlas s týmito zmluvným podmienkami. Pozorne si ich preto prečítajte. Ak so zmluvnými podmienkami vrátane zásad ochrany osobných údajov nesúhlasíte, nepoužívajte naše služby.

Poskytovateľ služieb si vyhradzuje právo zmeniť ľubovoľné ustanovenia týchto zmluvných podmienok.

Poskytovateľ služieb aj vy súhlasíte s tým, že tieto podmienky sa riadia slovenským právom a všetky spory, ktoré z týchto podmienok vyplývajú alebo sa ich či služieb týkajú, budú podliehať právnym predpisom Slovenskej republiky a právomoci súdov Slovenskej republiky.

Tieto zmluvné podmienky rušia predchádzajúce podmienky a nadobúdajú platnosť a účinnosť dňom ich zverejnenia na portáli.